KONST / Litografier / Färglitografi 11482589
nr 1148 2589
Olle Langert
(1924-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 85/125, motivet: 50x70
Olle Langert, svensk bildkonstnär född 1924, död 2016.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:31:52
2/12 15:37:51
4/12 19:56:32